Top Movie List by Supercrum

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Fight Club 4.0/4 3.3/4
2. Donnie Darko 4.0/4 3.0/4
3. 12 Monkeys 4.0/4 3.1/4
4. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
5. 28 Days Later 4.0/4 3.0/4
6. The Fifth Element N/A 2.9/4
7. Se7en 4.0/4 3.3/4
8. Children of Men 4.0/4 3.1/4
9. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
10. Back to the Future Part II 4.0/4 3.0/4
11. The Silence of the Lambs N/A 3.4/4
12. Kill Bill: Volume 1 N/A 3.0/4
13. Signs N/A 2.7/4
14. American History X 4.0/4 3.2/4
15. Fire in the Sky N/A 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name