My List by Mike

My List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Jackie Brown 3.5/4 2.9/4
2. Office Space 3.5/4 3.1/4
3. A Serious Man 3.5/4 2.9/4
4. The Big Lebowski 3.5/4 3.1/4
5. Wicker Park 3.5/4 2.4/4
6. The Matrix 3.5/4 3.2/4
7. Mr. Brooks 3.5/4 2.7/4
8. Seven Pounds 3.5/4 2.9/4
9. The Pianist 3.5/4 3.2/4
10. Ocean's Eleven (2001) 3.5/4 3.0/4
11. Inception 3.0/4 3.3/4
12. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
13. Patch Adams 3.0/4 2.4/4
14. Avatar 3.0/4 3.0/4
15. The Good Guy 3.5/4 2.3/4
16. Total Recall (1990) 3.0/4 2.9/4
17. Me, Myself & Irene 3.0/4 2.3/4
18. To Die For (1995) 3.0/4 2.6/4
19. Dead Calm 3.0/4 2.6/4
20. New York, I Love You 2.5/4 2.1/4
21. Magnolia N/A 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name