Top Movie List by Monica

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Amélie ( Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le ) 4.0/4 3.1/4
2. Pride and Prejudice (2005) 3.0/4 2.9/4
3. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
4. The Truman Show 3.5/4 3.0/4
5. Juno 3.0/4 2.9/4
6. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 3.5/4 3.1/4
7. Memento 3.5/4 3.2/4
8. Inception 4.0/4 3.3/4
9. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
10. Breakfast at Tiffany's 3.5/4 3.1/4
11. American Beauty 4.0/4 3.1/4
12. The Sixth Sense 3.5/4 3.2/4
13. The Pianist 3.5/4 3.2/4
14. A Beautiful Mind 3.5/4 3.1/4
15. Fight Club 3.5/4 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name