The Ultimate List Of Guilty Pleasures by Robert

The Ultimate List Of Guilty Pleasures

# Movie Title Rating Overall Add
1. 10 Things I Hate About You 3.5/4 2.8/4
2. Army of Darkness 4.0/4 3.0/4
3. Blade: Trinity 3.5/4 2.4/4
4. Cherry 2000 3.0/4 2.2/4
5. Conan the Barbarian (1982) 3.5/4 2.7/4
6. Conan the Destroyer 2.5/4 2.4/4
7. Desperado (1995) 3.5/4 2.8/4
8. Dungeons & Dragons (2000) 2.5/4 1.4/4
9. Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God 3.0/4 3.0/4
10. The Hangover 3.5/4 3.0/4
11. Hoodwinked 3.5/4 2.3/4
12. Home Alone 3.0/4 2.9/4
13. The Island (2005) 3.0/4 2.5/4
14. K-9 3.5/4 2.2/4
15. Judge Dredd (1995) 3.0/4 2.2/4
16. Lake Placid 3.0/4 2.2/4
17. Mad Max 2: The Road Warrior 3.0/4 3.0/4
18. Mean Girls (2004) 3.0/4 2.7/4
19. Miss Congeniality 3.5/4 2.5/4
20. Must Love Dogs 3.5/4 2.4/4
21. Mystery Men (1999) 3.0/4 2.3/4
22. The Parent Trap (1998) 3.5/4 2.5/4
23. The Rocketeer 3.5/4 2.4/4
24. Serendipity 3.5/4 2.7/4
25. Serving Sara 3.0/4 1.8/4
26. Shakespeare in Love 3.0/4 2.8/4
27. She's the Man 3.0/4 2.6/4
28. Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone 2.5/4 2.0/4
29. Stardust (2007) 3.5/4 2.9/4
30. Stripes 3.0/4 2.9/4
31. Superbad 2.5/4 2.9/4
32. Sweet Home Alabama 3.5/4 2.6/4
33. Van Helsing 3.0/4 2.3/4
34. Waterworld 3.0/4 2.3/4
35. What a Girl Wants 3.5/4 2.2/4
36. Wild Wild West 3.0/4 1.6/4
37. You've Got Mail 3.5/4 2.5/4
38. Zombieland 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name