2012 by zktn

2012

# Movie Title Rating Overall Add
1. Se7en 4.0/4 3.3/4
2. American Reunion 3.0/4 2.6/4
3. Kiss Kiss, Bang Bang 3.0/4 2.9/4
4. Chronicle (2012) 4.0/4 2.7/4
5. The Dark Knight 3.0/4 3.4/4
6. The Dark Knight Rises 3.5/4 3.3/4
7. X-Men 2.0/4 2.9/4
8. The Inbetweeners Movie 3.5/4 2.7/4
9. 50/50 3.5/4 3.1/4
10. Hesher 2.5/4 2.7/4
11. Unthinkable (2009) 2.5/4 2.5/4
12. Zodiac (2007) 3.5/4 2.9/4
13. 2012 1.5/4 2.5/4
14. Pulp Fiction 2.5/4 3.4/4
15. Public Enemies 3.5/4 2.7/4
16. The Proposal (2009) 2.5/4 2.7/4
17. Marley and Me 3.0/4 2.6/4
18. Idiocracy 2.0/4 2.4/4
19. Law Abiding Citizen 3.5/4 2.8/4
20. Saw 3.5/4 2.9/4
21. Saw II 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name