Reilly, John C. by Andrew

Reilly, John C.

# Movie Title Rating Overall Add
1. What's Eating Gilbert Grape 3.0/4 3.1/4
2. Boogie Nights 4.0/4 3.1/4
3. The Thin Red Line 3.5/4 2.9/4
4. Never Been Kissed 1.5/4 2.5/4
5. For Love of the Game 3.0/4 2.7/4
6. Magnolia 3.5/4 3.1/4
7. The Perfect Storm 1.0/4 2.6/4
8. Gangs of New York (2002) 3.0/4 3.0/4
9. Anger Management 3.0/4 2.3/4
10. Chicago (2002) 3.5/4 2.8/4
11. The Aviator (2004) 3.5/4 3.0/4
12. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 3.0/4 2.6/4
13. Tenacious D in: The Pick of Destiny 3.0/4 2.3/4
14. Walk Hard: The Dewey Cox Story 3.0/4 2.6/4
15. Step Brothers 3.0/4 2.8/4
16. Zombieland 3.5/4 3.0/4
17. Cedar Rapids 3.0/4 2.4/4
18. We Need to Talk About Kevin 4.0/4 3.0/4
19. The Dictator 3.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name