Top Movie List by ojjuror

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Godfather 4.0/4 3.5/4
2. The Godfather: Part II 4.0/4 3.4/4
3. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
4. Pulp Fiction 3.5/4 3.4/4
5. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
6. Schindler's List 4.0/4 3.4/4
7. Rear Window 4.0/4 3.3/4
8. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
9. American Beauty 3.5/4 3.1/4
10. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
11. Apocalypse Now 3.5/4 3.3/4
12. Some Like It Hot (1959) 4.0/4 3.2/4
13. Amadeus 4.0/4 3.2/4
14. Dangerous Liaisons (1988) 4.0/4 2.9/4
15. As Good as it Gets 3.5/4 2.9/4
16. Sense and Sensibility (1995) 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name