Top Animation Movie List by vipzz

Top Animation

# Movie Title Rating Overall Add
1. Toy Story 3.5/4 3.3/4
2. The Lion King (1994) 3.0/4 3.3/4
3. Wall-E 4.0/4 3.2/4
4. Monsters, Inc. 3.0/4 3.2/4
5. Shrek 3.0/4 3.1/4
6. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
7. Up (2009) 3.0/4 3.3/4
8. Toy Story 2 3.0/4 3.1/4
9. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
10. How to Train Your Dragon (2010) 2.5/4 3.2/4
11. Kung Fu Panda N/A 3.0/4
12. Ice Age 3.0/4 2.9/4
13. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
14. Cars 3.0/4 2.8/4
15. Mulan (1998) 3.0/4 2.9/4
16. A Bug's Life 3.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name