Actors: Sylvester Stallone by Dark Vengeance 9

Actors: Sylvester Stallone

# Movie Title Rating Overall Add
1. Cobra (1986) 4.0/4 2.1/4
2. Rambo 3.5/4 2.7/4
3. Rambo: First Blood 3.5/4 3.0/4
4. F.I.S.T 3.0/4 2.5/4
5. Rocky II 3.0/4 2.8/4
6. Rocky III 3.0/4 2.7/4
7. Death Race 2000 2.5/4 2.5/4
8. Cliffhanger (1993) 2.5/4 2.6/4
9. Rocky IV 2.5/4 2.6/4
10. The Expendables 2.5/4 2.6/4
11. Judge Dredd (1995) 2.5/4 2.2/4
12. Rambo: First Blood Part 2 2.5/4 2.6/4
13. Demolition Man 2.0/4 2.6/4
14. Rocky (1976) 2.0/4 3.2/4
15. Rocky Balboa 2.0/4 2.6/4
16. Rocky V 1.5/4 1.8/4
17. Rambo III 1.0/4 2.3/4
18. Nighthawks (1981) 1.0/4 2.6/4
19. Over the Top 1.0/4 2.3/4
20. Tango & Cash 1.0/4 2.5/4
21. Rhinestone 1.0/4 1.4/4
22. Cop Land 0.5/4 2.7/4
23. Stop! Or My Mom Will Shoot 0.5/4 1.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name