GARBAGE by dukeakasmudge

GARBAGE

# Movie Title Rating Overall Add
1. Shark Exorcist 0.5/4 2.9/4
2. Hyenas (2011) 0.5/4 2.3/4
3. Malibu's Most Wanted 0.5/4 1.8/4
4. Ready to Rumble 0.5/4 1.8/4
5. Lonely Hearts (2006) 0.5/4 2.2/4
6. The Bloody Child 0.5/4 1.0/4
7. Epic Movie 0.5/4 0.8/4
8. Cannibal ( Diary of a Cannibal ) 0.5/4 2.2/4
9. Mortuary ( Final Remains ) 0.5/4 1.5/4
10. Blues Brothers 2000 0.5/4 1.6/4
11. Mr. Hush 0.5/4 1.3/4
12. Cast Away (2000) 0.5/4 3.0/4
13. The Beverly Hillbillies 0.5/4 1.6/4
14. Silent Scream ( Retreat, The ) 0.5/4 1.6/4
15. 2001 Maniacs 0.5/4 1.6/4
16. Angels in the Outfield (1994) 0.5/4 2.4/4
17. The Clearing (2004) 0.5/4 2.2/4
18. Wild Hogs 0.5/4 2.1/4
19. Duplex 0.5/4 2.1/4
20. The Rock 0.5/4 2.8/4
21. Room 6 0.5/4 2.2/4
22. Scary Movie 3 0.5/4 2.0/4
23. The Pink Panther (2006) 0.5/4 2.0/4
24. Waiting... (2005) 0.5/4 2.5/4
25. Dude, Where's My Car? 0.5/4 1.9/4
26. Wrong Turn (2003) 0.5/4 2.6/4
27. Walking Tall (2004) 0.5/4 2.3/4
28. Changing Lanes (2002) 0.5/4 2.5/4
29. Bubble Boy 0.5/4 1.7/4
30. Somewhere (2010) 1.0/4 2.6/4
31. Street Fighter (1994) 0.5/4 1.7/4
32. Four Guns to the Border 0.5/4 2.2/4
33. The Grudge 3 0.5/4 2.4/4
34. Staunton Hill 0.5/4 1.9/4
35. Have a Nice Weekend 0.5/4 2.1/4
36. Skateland 0.5/4 2.1/4
37. Dr. Jekyll and Mr. Hyde (2002) 0.5/4 2.1/4
38. Brewster's Millions (1985) 1.0/4 2.2/4
39. Camp Hope ( Camp Hell ) 0.5/4 1.7/4
40. Catch .44 0.5/4 1.8/4
41. Your Highness 0.5/4 2.2/4
42. Blood Feast (1963) 0.5/4 2.3/4
43. House of Women 0.5/4 1.8/4
44. Drive (2011) 0.5/4 3.1/4
45. Adiós Amigo 0.5/4 1.8/4
46. The Old Dark House (1963) 0.5/4 2.2/4
47. The Watch 0.5/4 2.1/4
48. The Corridor 0.5/4 1.6/4
49. The Lords of Salem 0.5/4 2.0/4
50. Wackiest Wagon Train in the West, The 0.5/4 2.0/4
51. Cottage Country 1.0/4 2.0/4
52. C.H.O.M.P.S. 0.5/4 1.5/4
53. Top Cat ( Don gato y su pandilla ) 0.5/4 1.8/4
54. Stalled 0.5/4 1.8/4
55. Blue Ruin 1.0/4 3.0/4
56. The Gallows 0.5/4 1.7/4
57. Pixels 0.5/4 1.6/4
58. Jurassic World 0.5/4 2.7/4
59. Born Wild (2013) 0.5/4 1.8/4
60. Vacation 1.0/4 2.0/4
61. Reeker 0.5/4 2.1/4
62. Lake Eerie 0.5/4 1.8/4
63. RWD 0.5/4 1.8/4
64. Edge of Winter 0.5/4 1.8/4
65. Fifty Shades of Black 0.5/4 1.3/4
66. Hercules and Xena - The Animated Movie: The Battle for Mount Olympus 0.5/4 1.8/4
67. Devil Has 7 Faces, The ( Diavolo a sette facce, Il ) 0.5/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name