Movies I've Watched 5 by buffyverse

Movies I've Watched 5

# Movie Title Rating Overall Add
1. Stir of Echoes N/A 2.7/4
2. Wild Things (1998) 3.0/4 2.5/4
3. The World is Not Enough 2.0/4 2.5/4
4. Starship Troopers 2.0/4 2.7/4
5. Die Another Day N/A 2.3/4
6. Tomorrow Never Dies N/A 2.7/4
7. S.W.A.T. 2.5/4 2.3/4
8. Jurassic Park 1.0/4 3.2/4
9. Training Day N/A 3.0/4
10. Bad Boys (1995) 2.0/4 2.6/4
11. Bad Boys II N/A 2.5/4
12. Independence Day (1996) 1.5/4 2.8/4
13. Men in Black (1997) 2.5/4 2.8/4
14. Men in Black 2 2.0/4 2.2/4
15. Blade (1998) 3.5/4 2.8/4
16. Blade II 2.5/4 2.6/4
17. Wild Wild West 1.5/4 1.6/4
18. White Men Can't Jump (1992) 1.5/4 2.6/4
19. The Haunted Mansion (2003) 2.0/4 1.8/4
20. Scream (1996) N/A 2.8/4
21. I Know What You Did Last Summer (1997) N/A 2.2/4
22. I Still Know What You Did Last Summer 0.5/4 1.5/4
23. The Mask of Zorro N/A 2.6/4
24. The Lion King (1994) 3.0/4 3.3/4
25. Cars 2.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name