Franchises: James Bond by ryanyorke

Franchises: James Bond

# Movie Title Rating Overall Add
1. Goldfinger 3.5/4 3.1/4
2. From Russia with Love 3.5/4 3.0/4
3. You Only Live Twice 3.0/4 2.8/4
4. Casino Royale (2006) 3.0/4 3.1/4
5. Dr. No 3.0/4 2.9/4
6. Live and Let Die 3.0/4 2.7/4
7. The Spy Who Loved Me 3.0/4 2.8/4
8. Thunderball 3.0/4 2.8/4
9. Goldeneye 2.5/4 2.8/4
10. Quantum of Solace 3.0/4 2.6/4
11. Diamonds Are Forever 2.5/4 2.7/4
12. The Man with the Golden Gun 2.5/4 2.7/4
13. On Her Majesty's Secret Service 2.5/4 2.7/4
14. Octopussy 2.5/4 2.5/4
15. Tomorrow Never Dies 2.5/4 2.7/4
16. For Your Eyes Only 2.5/4 2.5/4
17. License to Kill 2.5/4 2.6/4
18. The Living Daylights 2.5/4 2.5/4
19. The World is Not Enough 2.5/4 2.5/4
20. Die Another Day 2.5/4 2.3/4
21. Moonraker (1979) 2.0/4 2.3/4
22. A View to a Kill 2.0/4 2.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name