| 1. | American History X | 4.0/4 | 3.2/4 |  | 
			
											
								| 2. | Saving Private Ryan | 4.0/4 | 3.3/4 |  | 
			
											
								| 3. | The Big Lebowski | 3.5/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 4. | Small Soldiers | 3.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 5. | Antz | 3.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 6. | Dark City (1998) | 3.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 7. | A Bug's Life | 3.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 8. | Babe: Pig in the City | 2.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 9. | Mulan (1998) | 2.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 10. | Fear and Loathing in Las Vegas | 2.5/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 11. | Godzilla (1998) | 2.5/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 12. | Pi | 2.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 13. | BASEketball | 2.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 14. | Doctor Dolittle (1998) | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 15. | Mighty Joe Young (1998) | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 16. | Paulie | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 17. | Cha-cha-chá | 2.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 18. | Can't Hardly Wait | 2.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 19. | The Faculty | 2.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 20. | My Date With the President's Daughter | 2.0/4 | 2.0/4 |  | 
			
											
								| 21. | A Night at the Roxbury | 1.5/4 | 1.9/4 |  | 
			
											
								| 22. | Jane Austen's Mafia! | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 23. | Ever After: A Cinderella Story | 1.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 24. | The Avengers (1998) | 1.5/4 | 1.6/4 |  | 
			
											
								| 25. | I Still Know What You Did Last Summer | 1.5/4 | 1.5/4 |  |