Top Movie List by Howling Woolf

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Rain Man 4.0/4 3.1/4
2. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
3. The Crow (1994) 4.0/4 3.0/4
4. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
5. Back to the Future Part II 4.0/4 3.0/4
6. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
7. Jurassic Park 4.0/4 3.2/4
8. Scream (1996) 4.0/4 2.8/4
9. Edward Scissorhands 4.0/4 3.1/4
10. Professional, The ( Léon ) 4.0/4 3.3/4
11. The Terminator 4.0/4 3.1/4
12. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name