Movies I Have Seen
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Role Models | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Waiting... (2005) | N/A | 2.5/4 | |
| 3. | Watchmen | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Friday the 13th (2009) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 5. | Transporter 3 | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | Pinocchio (1940) | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Sex Drive | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 8. | Body of Lies | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Quarantine | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 10. | Zack and Miri Make a Porno | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 11. | Oliver & Company | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 12. | RocknRolla | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 13. | Mary Poppins | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 14. | Max Payne | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 15. | Mirrors (2008) | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 16. | Swing Vote | 3.0/4 | 2.2/4 | |
| 17. | I Love You, Man | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 18. | Knowing | 3.5/4 | 2.4/4 |



