Top Sci-Fi Movie List by Justice

Top Sci-Fi

# Movie Title Rating Overall Add
1. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
2. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 3.5/4 3.2/4
3. The Matrix 4.0/4 3.2/4
4. Predator (1987) 3.0/4 3.0/4
5. Serenity (2005) 3.0/4 3.0/4
6. RoboCop (1987) 3.0/4 2.9/4
7. I, Robot 2.5/4 2.7/4
8. The Fifth Element 2.5/4 2.9/4
9. Event Horizon 2.0/4 2.7/4
10. Armageddon 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name