Best to Worst Movies – 2017 by Manuel Josh Rivera

Best to Worst Movies – 2017

# Movie Title Rating Overall Add
1. Coco (2017) 4.0/4 3.4/4
2. Star Wars: The Last Jedi 4.0/4 2.6/4
3. Phantom Thread 4.0/4 3.2/4
4. Baby Driver 4.0/4 3.1/4
5. Guardians of the Galaxy Vol. 2 4.0/4 2.9/4
6. The Lego Batman Movie 4.0/4 3.1/4
7. Get Out (2017) 4.0/4 3.2/4
8. Dunkirk (2017) 4.0/4 3.3/4
9. Logan (2017) 3.5/4 3.2/4
10. Wonder Woman (2017) 3.5/4 2.9/4
11. Split (2017) 3.5/4 2.9/4
12. Thor: Ragnarok 3.5/4 3.0/4
13. Spider-Man: Homecoming 3.5/4 3.0/4
14. Power Rangers 3.0/4 2.4/4
15. Captain Underpants: The First Epic Movie 3.0/4 2.8/4
16. How to Be a Latin Lover 3.0/4 2.7/4
17. Kong: Skull Island 3.0/4 2.6/4
18. The Boss Baby 3.0/4 2.3/4
19. The Fate of the Furious 3.0/4 2.5/4
20. Ghost in the Shell (2017) 2.5/4 2.5/4
21. Beauty and the Beast (2017) 2.5/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name