Top Movie List by OlliePete

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. I Now Pronounce You Chuck & Larry 4.0/4 2.2/4
2. You Don't Mess with the Zohan 3.0/4 1.8/4
3. Tommy Boy 4.0/4 2.8/4
4. Black Sheep (1996) 4.0/4 2.4/4
5. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 3.5/4 2.8/4
6. Forrest Gump 3.5/4 3.3/4
7. Dumb and Dumber 3.5/4 2.8/4
8. Old School 2.5/4 2.8/4
9. The Wedding Crashers 3.5/4 2.7/4
10. Happy Gilmore 4.0/4 2.8/4
11. Dodgeball: A True Underdog Story 4.0/4 2.6/4
12. Step Brothers 4.0/4 2.8/4
13. Mean Girls (2004) 3.5/4 2.7/4
14. Billy Madison 4.0/4 2.6/4
15. Elf 4.0/4 2.7/4
16. Ted 2.0/4 2.8/4
17. Wayne's World 3.5/4 2.8/4
18. Zoolander 3.5/4 2.5/4
19. The Wedding Singer 4.0/4 2.7/4
20. Blades of Glory 4.0/4 2.4/4
21. Bad Santa 2.0/4 2.6/4
22. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 3.5/4 2.6/4
23. Liar Liar 4.0/4 2.6/4
24. Bruce Almighty 4.0/4 2.6/4
25. Funny People 3.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name