Best of 2015 by Matt

Best of 2015

# Movie Title Rating Overall Add
1. Mad Max: Fury Road 4.0/4 3.2/4
2. Star Wars: The Force Awakens 4.0/4 3.1/4
3. Kingsman: The Secret Service 4.0/4 3.0/4
4. Creed 4.0/4 3.0/4
5. The Hateful Eight 4.0/4 3.1/4
6. The Revenant (2015) 4.0/4 3.3/4
7. The Martian 4.0/4 3.2/4
8. Spotlight 4.0/4 3.3/4
9. Steve Jobs 4.0/4 3.0/4
10. What We Do in the Shadows 4.0/4 3.0/4
11. Ex Machina 3.5/4 3.2/4
12. Brooklyn 4.0/4 3.2/4
13. Straight Outta Compton 3.5/4 3.1/4
14. It Follows 3.5/4 3.0/4
15. Sicario 3.5/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name