Top Movie List by Logan Bangerter

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
2. On the Waterfront 4.0/4 3.3/4
3. It's a Wonderful Life 4.0/4 3.3/4
4. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
5. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 4.0/4 3.4/4
6. Glory (1989) 4.0/4 3.1/4
7. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
8. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
9. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
10. Ben-Hur (1959) 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name