Top Movie List by snoopy

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Fight Club 4.0/4 3.3/4
2. Fear and Loathing in Las Vegas 4.0/4 3.0/4
3. Closer 4.0/4 2.7/4
4. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
5. A Clockwork Orange 4.0/4 3.1/4
6. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
7. Dead Man 4.0/4 2.9/4
8. Until the End of the World ( Bis ans Ende der Welt ) 4.0/4 2.6/4
9. Pulp Fiction 4.0/4 3.4/4
10. Se7en 3.0/4 3.3/4
11. Amélie ( Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le ) N/A 3.1/4
12. 12 Monkeys 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name