Ranked: James Bond by memento_mori

Ranked: James Bond

# Movie Title Rating Overall Add
1. Goldfinger 4.0/4 3.1/4
2. Casino Royale (2006) 4.0/4 3.1/4
3. Skyfall 4.0/4 3.1/4
4. You Only Live Twice 3.0/4 2.8/4
5. Quantum of Solace 3.0/4 2.6/4
6. Dr. No 3.0/4 2.9/4
7. Goldeneye 3.0/4 2.8/4
8. From Russia with Love 3.0/4 3.0/4
9. Octopussy 3.0/4 2.5/4
10. License to Kill 3.0/4 2.6/4
11. Tomorrow Never Dies 2.5/4 2.7/4
12. The Living Daylights 2.0/4 2.5/4
13. Die Another Day 2.0/4 2.3/4
14. The World is Not Enough 2.0/4 2.5/4
15. For Your Eyes Only 2.0/4 2.5/4
16. The Spy Who Loved Me 1.5/4 2.8/4
17. Diamonds Are Forever 1.5/4 2.7/4
18. Moonraker (1979) 1.5/4 2.3/4
19. A View to a Kill 1.5/4 2.2/4
20. The Man with the Golden Gun 1.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name