The Films I Have Seen by taylors

The Films I Have Seen

# Movie Title Rating Overall Add
1. Batman Begins 3.0/4 3.1/4
2. A.I. Artificial Intelligence 3.5/4 2.7/4
3. American Beauty 4.0/4 3.1/4
4. Armageddon 2.0/4 2.6/4
5. Austin Powers: International Man of Mystery 3.0/4 2.8/4
6. Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 3.5/4 2.5/4
7. Austin Powers in Goldmember 1.0/4 2.3/4
8. Best in Show 3.5/4 2.9/4
9. The Hours (2002) 4.0/4 2.8/4
10. Hearts in Atlantis 2.5/4 2.7/4
11. Gladiator (2000) 3.5/4 3.2/4
12. The Green Mile 0.5/4 3.3/4
13. He Loves Me... He Loves Me Not... ( À la folie... pas du tout ) 3.5/4 2.9/4
14. Titanic (1997) 2.0/4 3.0/4
15. Troy 2.5/4 2.7/4
16. The Truman Show 3.0/4 3.0/4
17. 12 Monkeys 2.5/4 3.1/4
18. Twister (1996) 2.0/4 2.5/4
19. U-571 2.0/4 2.6/4
20. Under the Tuscan Sun 2.5/4 2.7/4
21. Breakfast on Pluto 3.5/4 2.5/4
22. Brotherhood of the Wolf ( pacte des loups, Le ) 3.5/4 2.7/4
23. Casino Royale (2006) 2.5/4 3.1/4
24. The Cell (2000) 3.0/4 2.5/4
25. Charlie and the Chocolate Factory 3.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name