Top Movie List by jakeman77

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
2. Good Will Hunting 4.0/4 3.2/4
3. Scott Pilgrim vs. The World 4.0/4 2.9/4
4. 21 Jump Street 4.0/4 2.9/4
5. The Ringer (2005) 4.0/4 2.2/4
6. Lethal Weapon 4.0/4 3.0/4
7. Superbad 4.0/4 2.9/4
8. Just Friends (2005) 4.0/4 2.5/4
9. Berserk: The Golden Age Arc - The Egg of the King ( Beruseruku: Ougon jidaihen I - Haou no tamago ) 4.0/4 2.4/4
10. Tropic Thunder 4.0/4 2.7/4
11. Paprika 4.0/4 3.0/4
12. Nick and Norah's Infinite Playlist 4.0/4 2.6/4
13. Perfect Blue 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name