Top Movie List by DBryant

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Inception 4.0/4 3.3/4
2. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
3. Inglourious Basterds (2009) 4.0/4 3.2/4
4. The Dark Knight Rises 4.0/4 3.4/4
5. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
6. Gladiator (2000) 4.0/4 3.2/4
7. The Bourne Ultimatum 4.0/4 3.2/4
8. Gran Torino 3.5/4 3.2/4
9. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3.5/4 3.2/4
10. The Hangover 3.5/4 3.0/4
11. 300 3.0/4 2.9/4
12. Catch Me if You Can 3.5/4 3.1/4
13. The Silence of the Lambs 3.5/4 3.4/4
14. Forrest Gump 3.0/4 3.3/4
15. Monty Python and the Holy Grail 3.5/4 3.2/4
16. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
17. Zombieland 3.5/4 3.0/4
18. Casino Royale (2006) 3.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name