My Favorite Films Of 1988 by Lee

My Favorite Films Of 1988

# Movie Title Rating Overall Add
1. Rain Man 4.0/4 3.1/4
2. The Accused (1988) 4.0/4 3.0/4
3. Coming to America 4.0/4 2.8/4
4. Die Hard 4.0/4 3.3/4
5. Bloodsport 4.0/4 2.7/4
6. Who Framed Roger Rabbit? 4.0/4 2.9/4
7. War Party 2.5/4 2.3/4
8. The Dead Pool 3.0/4 2.5/4
9. Young Guns (1988) 3.0/4 2.8/4
10. Mississippi Burning 2.5/4 3.1/4
11. Working Girl (1988) 4.0/4 2.7/4
12. Cocktail (1988) 4.0/4 2.3/4
13. Child's Play (1988) 3.0/4 2.6/4
14. License to Drive 3.5/4 2.4/4
15. Beetlejuice ( Beetle Juice ) 3.0/4 2.9/4
16. Big 3.0/4 3.0/4
17. Twins (1988) 3.0/4 2.3/4
18. The Naked Gun: From the Files of Police Squad! 2.5/4 2.8/4
19. Crocodile Dundee 2 2.0/4 2.2/4
20. Poltergeist III 1.5/4 1.9/4
21. Rambo III 2.0/4 2.3/4
22. Red Heat (1988) 2.0/4 2.4/4
23. Short Circuit 2 2.5/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name