Nicholson, Jack by Andrew

Nicholson, Jack

# Movie Title Rating Overall Add
1. Easy Rider 3.0/4 2.9/4
2. Chinatown 3.0/4 3.2/4
3. One Flew Over the Cuckoo's Nest 3.5/4 3.4/4
4. The Shining (1980) 3.5/4 3.3/4
5. Terms of Endearment 4.0/4 3.0/4
6. Prizzi's Honor 3.0/4 2.7/4
7. Broadcast News 3.0/4 2.9/4
8. Batman (1989) 3.5/4 2.9/4
9. A Few Good Men 3.0/4 3.0/4
10. Mars Attacks! 3.0/4 2.3/4
11. As Good as it Gets 3.0/4 2.9/4
12. The Pledge 2.0/4 2.5/4
13. Anger Management 3.0/4 2.3/4
14. Something's Gotta Give 2.5/4 2.6/4
15. The Departed 4.0/4 3.3/4
16. How Do You Know 1.5/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name