Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Back to the Future Part II | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Clue | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Scott Pilgrim vs. The World | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | The Divide | 3.0/4 | 2.2/4 | |
| 5. | Underworld Awakening | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 6. | One for the Money | N/A | 2.3/4 | |
| 7. | Chronicle (2012) | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Safe House (2012) | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 9. | Undefeated (2012) | N/A | 2.7/4 | |
| 10. | Ghost Rider: Spirit of Vengeance | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 11. | Day of the Flacon ( Black Gold ) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 12. | Project X (2012) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 13. | The League of Extraordinary Gentlemen | N/A | 2.0/4 | |
| 14. | The Hobbit: An Unexpected Journey | N/A | 3.0/4 |



