Other Horror by OracleElizabeth

Other Horror

# Movie Title Rating Overall Add
1. 2LDK 1.5/4 2.5/4
2. 1408 2.5/4 2.6/4
3. The ABCs of Death 1.5/4 1.5/4
4. April Fool's Day (1986) 2.5/4 2.4/4
5. As the Gods Will ( Kamisama no iu tôri ) 3.5/4 3.3/4
6. Masters of Horror - The Black Cat 2.0/4 2.3/4
7. Cabin Fever (2003) 2.0/4 2.5/4
8. The Cabin in the Woods 3.5/4 2.9/4
9. Carrie (1976) 2.5/4 3.0/4
10. Don't Blink 2.0/4 2.3/4
11. Final Destination (2000) 3.0/4 2.6/4
12. Final Destination 2 2.0/4 2.5/4
13. Final Destination 3 3.0/4 2.4/4
14. The Final Destination (2009) 2.0/4 2.1/4
15. The Good Son 2.0/4 2.4/4
16. Halloween 3: Season of the Witch 1.5/4 1.9/4
17. Premonition ( Yogen ) 3.0/4 3.0/4
18. V/H/S 1.0/4 2.3/4
19. Children of the Corn (1984) 2.0/4 2.5/4
20. They're Watching 2.0/4 2.2/4
21. Baby Blues (2014) 1.5/4 2.3/4
22. Krampus 2.0/4 2.5/4
23. Willy's Wonderland 3.0/4 1.9/4
24. Escape Room (2019) 3.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name