Worst Fantasy Movie List by OracleElizabeth

Worst Fantasy

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bedazzled (2000) 1.0/4 2.1/4
2. Bewitched (2005) 2.0/4 1.9/4
3. BloodRayne 1.0/4 1.4/4
4. The Butterfly Effect (2004) 1.0/4 2.7/4
5. Cursed (2005) 1.5/4 2.0/4
6. Death Becomes Her 1.5/4 2.4/4
7. Dracula (1992) 2.0/4 2.9/4
8. Dungeons & Dragons (2000) 1.5/4 1.4/4
9. Hellraiser: Bloodline 1.0/4 2.3/4
10. How the Grinch Stole Christmas (2000) 1.0/4 2.3/4
11. Lady in the Water 2.0/4 2.1/4
12. The Langoliers 1.5/4 2.2/4
13. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 1.5/4 2.5/4
14. Mortal Kombat: Annihilation 2.0/4 1.3/4
15. The Ninth Gate 2.0/4 2.5/4
16. Pleasantville 1.5/4 2.8/4
17. Retro Puppet Master 1.0/4 2.0/4
18. Underworld (2003) 2.0/4 2.8/4
19. Vampires: Los Muertos 2.0/4 2.5/4
20. What Dreams May Come 2.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name