Worst Movies Ever Made
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Little Children | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Moonlight | 0.5/4 | 3.3/4 | |
| 3. | American Psycho | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Lost in Translation | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Crash (2005) | 0.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Barbie | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Moulin Rouge (2001) | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 8. | The Piano | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Chicago (2002) | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 10. | Night of the Comet | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 11. | The Blair Witch Project | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 12. | I Am Sam | 1.0/4 | 2.7/4 | |
| 13. | P.S., I Love You | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 14. | Porky's II: The Next Day | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 15. | The Requin | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 16. | Boyhood | 0.5/4 | 3.1/4 | |
| 17. | A Cinderella Story | 0.5/4 | 2.3/4 |



