Top Movie List by krisrolla

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
2. Lawrence of Arabia 4.0/4 3.3/4
3. There Will Be Blood 4.0/4 3.1/4
4. The Departed 4.0/4 3.3/4
5. Man and a Woman, A ( homme et une femme, Un ) 4.0/4 2.8/4
6. O Brother Where Art Thou 4.0/4 3.0/4
7. The Limey 4.0/4 2.6/4
8. The Third Man 4.0/4 3.2/4
9. L.A. Confidential 4.0/4 3.2/4
10. Chinatown 4.0/4 3.2/4
11. Performance 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name