2010 Favorites by lisa wa

2010 Favorites

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dinner for Schmucks 4.0/4 2.3/4
2. Clash of the Titans (2010) 4.0/4 2.4/4
3. Cop Out 3.5/4 2.2/4
4. Inception 4.0/4 3.3/4
5. Megamind 4.0/4 2.9/4
6. Resident Evil: Afterlife 4.0/4 2.5/4
7. Shrek Forever After 3.5/4 2.6/4
8. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
9. TRON: Legacy 4.0/4 2.7/4
10. How to Train Your Dragon (2010) 4.0/4 3.2/4
11. The Wolfman (2010) 3.5/4 2.4/4
12. You Again 4.0/4 2.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name