2000 - 2010 Best Movies by Rakkie

2000 - 2010 Best Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
2. The Passion of the Christ 4.0/4 2.7/4
3. The Departed 4.0/4 3.3/4
4. Mystic River 4.0/4 3.1/4
5. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
6. American Gangster 4.0/4 3.0/4
7. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
8. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
9. Apocalypto 4.0/4 2.9/4
10. Match Point 4.0/4 2.8/4
11. Gangs of New York (2002) 3.5/4 3.0/4
12. Agora 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name