Best Zombie Films by ryanyorke

Best Zombie Films

# Movie Title Rating Overall Add
1. 28 Days Later 3.5/4 3.0/4
2. Shaun of the Dead 3.5/4 3.1/4
3. Planet Terror 3.0/4 2.6/4
4. 28 Weeks Later 3.0/4 2.7/4
5. Dawn of the Dead (2004) 3.0/4 2.8/4
6. Zombieland 3.0/4 3.0/4
7. Resident Evil (2002) 3.0/4 2.7/4
8. I Am Legend 2.5/4 2.8/4
9. George A. Romero's Diary of the Dead 2.5/4 2.3/4
10. The Crazies (2010) 2.5/4 2.6/4
11. Resident Evil: Extinction 2.5/4 2.6/4
12. Survival of the Dead 2.0/4 1.8/4
13. Resident Evil: Apocalypse 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name