R by Wajiha

R

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Ring (2002) 4.0/4 2.7/4
2. Ringu 1.5/4 2.8/4
3. Rat Race (2001) 3.0/4 2.3/4
4. The Rock 2.5/4 2.8/4
5. Ratatouille 3.0/4 3.1/4
6. Road to Perdition 3.5/4 3.0/4
7. Red Dragon (2002) 3.0/4 2.7/4
8. Remember the Titans 3.5/4 3.1/4
9. Rush Hour (1998) 3.0/4 2.8/4
10. Robin Hood: Men in Tights 3.0/4 2.6/4
11. Ransom (1996) 3.5/4 2.6/4
12. Rounders (1998) 3.0/4 2.9/4
13. Rocky V 2.5/4 1.8/4
14. Rambo 2.5/4 2.7/4
15. Resident Evil (2002) 3.5/4 2.7/4
16. Resident Evil: Apocalypse 3.0/4 2.5/4
17. Resident Evil: Extinction 2.5/4 2.6/4
18. Red Eye 3.5/4 2.6/4
19. The Recruit 3.0/4 2.6/4
20. Reign of Fire 3.5/4 2.4/4
21. Ronin 1.0/4 2.7/4
22. The Rundown 3.5/4 2.6/4
23. Restoration (1995) 2.0/4 2.4/4
24. Ride (1998) N/A 1.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name