Movies Watched 2012
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Sherlock Holmes: A Game of Shadows | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Angels & Demons | 1.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe | 1.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Big Fish (2003) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Super 8 | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | One Day | 1.5/4 | 2.5/4 | |
| 7. | The Future (2011) | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 8. | Brassed Off | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 9. | I Don't Know How She Does It | 2.0/4 | 1.9/4 | |
| 10. | Warrior (2011) | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 11. | The Ides of March | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 12. | Real Steel | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 13. | Moneyball | 1.5/4 | 3.1/4 | |
| 14. | A Good Old Fashioned Orgy | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 15. | Midnight in Paris (2011) | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 16. | Margin Call | 2.0/4 | 2.8/4 | |
| 17. | 50/50 | 3.0/4 | 3.1/4 | 



