Best of 2017 by Nick

Best of 2017

# Movie Title Rating Overall Add
1. Baby Driver 3.5/4 3.1/4
2. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 3.5/4 2.6/4
3. Logan (2017) 3.0/4 3.2/4
4. Thor: Ragnarok 3.0/4 3.0/4
5. Darkest Hour (2017) 3.0/4 2.9/4
6. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 3.0/4 3.2/4
7. I, Tonya 3.0/4 3.2/4
8. Happy Death Day 3.0/4 2.8/4
9. Valerian and the City of a Thousand Planets 3.0/4 2.5/4
10. The Shape of Water 2.5/4 3.1/4
11. Lady Bird 2.5/4 3.1/4
12. The Fate of the Furious 2.0/4 2.5/4
13. Taking Earth 0.5/4 1.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name