Movies I Can Watch Over And Over
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Office Space | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Super Troopers | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Big Lebowski | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Tommy Boy | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Billy Madison | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 6. | National Lampoon's Christmas Vacation | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 7. | Back to the Future | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | The Fast and the Furious (2001) | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Gone in 60 Seconds (2000) | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 10. | Prefontaine | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 11. | Clerks | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 12. | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy | 2.5/4 | 2.8/4 |
Recent Comments
Chris Kavan - wrote on 12/14/11 at 01:22 PM CT
Movies I Can Watch Over And Over comment
I agree with just about all your choices - I would add some classic comedies like Animal House, Caddyshack and Monty Python and the Holy Grail. And, for me personally, the original Star Wars Trilogy.



