Top Horror Movie List by MrBrightside25

Top Horror

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
2. The Silence of the Lambs 4.0/4 3.4/4
3. 28 Days Later 4.0/4 3.0/4
4. Saw 3.5/4 2.9/4
5. The Strangers (2008) 3.5/4 2.5/4
6. Halloween (1978) 3.5/4 3.2/4
7. The Sixth Sense 4.0/4 3.2/4
8. Zodiac (2007) 3.5/4 2.9/4
9. Signs 3.5/4 2.7/4
10. Dawn of the Dead (2004) 3.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name