pure ACTION by mrs_wahyu

pure ACTION

# Movie Title Rating Overall Add
1. Blood Diamond 3.5/4 3.1/4
2. Body of Lies 2.0/4 2.6/4
3. Casino Royale (2006) 3.0/4 3.1/4
4. Con Air 3.0/4 2.8/4
5. Charlie's Angels: Full Throttle 2.0/4 1.7/4
6. Live Free or Die Hard 2.5/4 2.9/4
7. Face/Off 2.5/4 2.7/4
8. Four Brothers 2.5/4 2.7/4
9. Hitman (2007) 1.0/4 2.2/4
10. Inside Man (2006) 2.5/4 2.9/4
11. Mercury Rising N/A 2.3/4
12. Mr. and Mrs. Smith (2005) 3.0/4 2.5/4
13. Man on Fire (2004) N/A 2.9/4
14. Max Payne N/A 1.8/4
15. Next 3.0/4 2.2/4
16. Quantum of Solace N/A 2.6/4
17. Rambo N/A 2.7/4
18. The Departed 3.5/4 3.3/4
19. The Bourne Ultimatum 3.5/4 3.2/4
20. The Italian Job (1969) N/A 2.8/4
21. The Jackal (1997) N/A 2.4/4
22. Shooter (2007) N/A 2.8/4
23. Street Fighter (1994) 2.5/4 1.7/4
24. Vantage Point N/A 2.3/4
25. Wanted (2008) N/A 2.7/4
26. Transporter 3 N/A 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name