Top Action Movie List by Hypnagogia

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Mummy (1999) 3.5/4 2.7/4
2. The Mummy Returns 3.0/4 2.5/4
3. The Magnificent Seven (2016) 3.5/4 2.7/4
4. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
5. The Bourne Supremacy 3.5/4 3.1/4
6. The Bourne Legacy 3.0/4 2.7/4
7. Jason Bourne 3.5/4 2.5/4
8. Looper 3.0/4 2.9/4
9. Shooter (2007) 3.0/4 2.8/4
10. American Sniper 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name