Movies i have seen this fall by Chrisman 27

Movies i have seen this fall

# Movie Title Rating Overall Add
1. Trolls (2016) 3.0/4 2.7/4
2. Doctor Strange (2016) 3.0/4 3.0/4
3. Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 4.0/4 2.5/4
4. Boo! A Madea Halloween N/A 1.6/4
5. Storks (2016) N/A 2.6/4
6. Hacksaw Ridge 3.5/4 3.2/4
7. Keeping Up with the Joneses 3.5/4 2.4/4
8. Fantastic Beasts and Where to Find Them 4.0/4 2.8/4
9. Moana (2016) 3.0/4 3.2/4
10. Sing (2016) 3.5/4 2.6/4
11. Suicide Squad (2016) 3.5/4 2.3/4
12. Passengers (2016) 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name