Top Action
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Gran Torino | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Dark Knight | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Spider-Man | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Batman Begins | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Seven Samurai, The ( Shichinin no samurai ) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | The Amazing Spider-Man | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 7. | The Matrix | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 8. | X-Men: First Class | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 9. | X-Men | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Crouching Tiger, Hidden Dragon ( Wo hu cang long ) | 3.0/4 | 3.0/4 |
Recent Comments
MovieLover - wrote on 12/16/08 at 04:29 PM CT
Top Action List comment
a lot of your action stars imagined beings with supernatural powers





