Watched in 2021 by tonks76

Watched in 2021

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pieces of a Woman 3.0/4 2.7/4
2. Run (2020) 2.0/4 2.6/4
3. Promising Young Woman 3.5/4 3.2/4
4. Happiest Season 3.5/4 2.5/4
5. Penguin Bloom 3.5/4 2.4/4
6. Palm Springs (2020) 3.5/4 3.0/4
7. The East 2.0/4 2.7/4
8. Forget Me Not (2010) 2.0/4 2.3/4
9. The Bling Ring 3.5/4 2.4/4
10. Despicable Me 2 3.0/4 2.9/4
11. Sound of Metal 3.5/4 3.1/4
12. Ammonite 2.5/4 2.3/4
13. The Father (2020) 3.5/4 3.2/4
14. The Little Things 2.0/4 2.1/4
15. Wonder Woman 1984 3.0/4 2.2/4
16. Zack Snyder's Justice League 4.0/4 3.0/4
17. Crisis (2021) 2.0/4 2.0/4
18. Godzilla vs. Kong 2.0/4 2.4/4
19. Nobody (2021) 3.0/4 2.9/4
20. Stowaway (2021) 2.0/4 2.3/4
21. Bohemian Rhapsody 3.5/4 2.9/4
22. Dead Calm 2.5/4 2.6/4
23. Tenet 2.5/4 2.9/4
24. The Conjuring: The Devil Made Me Do It 1.5/4 2.5/4
25. Oxygen (2021) 2.0/4 2.0/4
26. Shazam! 2.5/4 2.8/4
27. Black Widow (2021) 2.5/4 2.6/4
28. Triangle (2009) 2.5/4 2.5/4
29. Dune (1984) 0.5/4 2.5/4
30. Last Night in Soho 2.5/4 3.1/4
31. Spencer 2.5/4 2.8/4
32. Silent Night (2021) 4.0/4 2.7/4
33. The Humans 1.5/4 2.2/4
34. Belfast 3.0/4 2.9/4
35. Eternals (2021) 2.0/4 2.1/4
36. No Time to Die 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name