Top of 2007 by PsychoKing1227

Top of 2007

# Movie Title Rating Overall Add
1. 300 3.5/4 2.9/4
2. Atonement (2007) 4.0/4 2.9/4
3. Juno 4.0/4 2.9/4
4. Michael Clayton 3.5/4 2.9/4
5. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
6. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
7. Sicko 3.5/4 2.9/4
8. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 4.0/4 2.9/4
9. There Will Be Blood 4.0/4 3.1/4
10. Walk Hard: The Dewey Cox Story 2.5/4 2.6/4

Recent Comments

PsychoKing1227
PsychoKing1227
Producer

PsychoKing1227 - wrote on 08/20/09 at 02:16 AM CT

Top of 2007 comment

These are my picks for the top 10 movies of 2007. Enjoy and comment.

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name