Best movies 1995 by Ryan Stephen M

Best movies 1995

# Movie Title Rating Overall Add
1. Toy Story 4.0/4 3.3/4
2. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
3. Clueless 4.0/4 2.7/4
4. Apollo 13 4.0/4 3.1/4
5. Se7en 3.5/4 3.3/4
6. Goldeneye 3.5/4 2.8/4
7. Heat (1995) 3.0/4 3.2/4
8. Before Sunrise 3.0/4 3.1/4
9. Bad Boys (1995) 3.0/4 2.6/4
10. The Basketball Diaries 3.0/4 2.8/4
11. Friday 3.0/4 3.0/4
12. Die Hard: With a Vengeance 3.0/4 2.9/4
13. Crimson Tide 3.0/4 2.8/4
14. Nixon 3.0/4 2.8/4
15. Babe (1995) 3.0/4 2.7/4
16. Citizen X 3.0/4 2.9/4
17. Sense and Sensibility (1995) 3.0/4 2.9/4
18. Tommy Boy 3.0/4 2.8/4
19. Mallrats 3.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name