Top Action Movie List by Marwan

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Warrior (2011) 3.5/4 3.2/4
2. The Bourne Identity (2002) 4.0/4 3.1/4
3. The Dark Knight Rises 3.5/4 3.2/4
4. The Bourne Supremacy 3.5/4 3.1/4
5. Raid: Redemption, The ( Serbuan maut ) 4.0/4 3.0/4
6. The Bourne Ultimatum 4.0/4 3.2/4
7. The Amazing Spider-Man 3.5/4 2.8/4
8. The Bourne Legacy 4.0/4 2.7/4
9. Pain & Gain 3.5/4 2.4/4
10. Fast & Furious 6 3.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name