Top Sci-Fi Movie List by Joe

Top Sci-Fi

# Movie Title Rating Overall Add
1. AVP: Alien Vs. Predator 4.0/4 2.2/4
2. Alien 4.0/4 3.3/4
3. Predator (1987) 3.5/4 3.0/4
4. Terminator Salvation 3.5/4 2.6/4
5. Aliens 3.5/4 3.3/4
6. Cowboys & Aliens 3.5/4 2.5/4
7. RoboCop (1987) 3.0/4 2.9/4
8. The Terminator 3.0/4 3.1/4
9. The Thing (2011) 4.0/4 2.5/4
10. X-Men Origins: Wolverine 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name