1991 by TRoseKnows

1991

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Silence of the Lambs 4.0/4 3.4/4
2. Terminator 2: Judgement Day 3.5/4 3.2/4
3. Cape Fear (1991) 3.0/4 2.8/4
4. Point Break (1991) 3.0/4 2.8/4
5. Boyz n the Hood 3.0/4 3.1/4
6. The Doors (1991) 3.0/4 2.7/4
7. New Jack City 3.0/4 2.7/4
8. Don't Tell Mom the Babysitter's Dead 3.0/4 2.4/4
9. Hook (1991) 3.0/4 2.5/4
10. Cadence 3.0/4 2.5/4
11. My Girl 2.5/4 2.7/4
12. Robin Hood: Prince of Thieves 2.5/4 2.7/4
13. The Last Boy Scout 2.5/4 2.7/4
14. Backdraft 2.5/4 2.7/4
15. Necessary Roughness 2.5/4 2.2/4
16. The Hard Way (1991) 2.0/4 2.6/4
17. Dead Again (1991) 2.0/4 2.7/4
18. Dutch (1991) 2.5/4 2.4/4
19. Mobsters 2.0/4 2.2/4
20. Strictly Business 2.0/4 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name